')

 Snabb leverans (1-3 dagar på lagerhållna produkter)

 Kostnadsfri expertrådgivning

 Alltid fri frakt

 

Stockholm - Telefon vx 08-32 66 70

Karlavägen 16(Hörnet Rådmansgatan)

 

Maria Kunosson

Butik/produktansvarig

maria@ergonomi.se

08-410 325 66 / 070-9417912

 

Anton Persson

leg.arbetsterapeut & Ergonom

anton.persson@ergonomi.se

08-410 325 64 / 0709-417890

 

Anna Westergren

leg. sjukgymnast

anna.westergren@ergonomi.se

Tel: 08-410 325 68 / 0700-382830

 

Produktfrågor

info@ergonomi.se

Tel. 08-32 66 70

 

Webshop support

Stefan Ottosson 

support@ergonomi.se

08-410 325 67 / 070-191 0204

Skåne - Telefon vx 040-57 86 00

Sallerupsvägen 144

 

John Eriksson

VD

john@ergonomi.se

040-631 3442 / 070-895 2700

 

Micael Andreasson

Ergonomikonsult/Undersköterska 

micael@ergonomi.se

040-631 3443 / 0708-300944

 

Martin Johansson

Ergonomikonsult

martin.johansson@ergonomi.se

040-631 3447 / 070-191 5795

 

Magnus Törnberg 

Lager/logistikansvarig

lager@ergonomi.se

040-631 3445  / 0708-252509

                                                   Administrationen Ergohuset 

Carina Robertsson 

Inköp/Fakturering 

carina@ergonomi.se

08-410 325 62 / 0708-417818

Lotta Lantz

Ekonomi

lotta@ergonomi.se

08-410 325 65 / 070-941 7883

 

Drift & produktion: Wikinggruppen

Produkten har blivit tillagd i varukorgen